PAO SA DROGOM PRED POLICIJOM Uhapšen u Bačkoj Palanci, pokušao da pobegne
24.03.2026.
15:34
15:48
Komentari (0)
NOVI SAD: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bačkoj Palanci uhapsili su B. Z. (1986) iz ovog mesta, zbog sumnje da je neovlašćeno proizvodio i stavljao u promet opojne droge.
Kako je saopšteno, osumnjičeni je prilikom pokušaja bekstva odbacio paket sa oko 50 grama amfetamina pred očima policije.
Pretresom kuće u kojoj boravi pronađeno je još oko 90 grama amfetamina, manja količina marihuane, 48 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci, kao i vaga za precizno merenje.
Po nalogu javnog tužioca, zadržan je do 48 sati, a nakon saslušanja sud mu je odredio pritvor do 30 dana.