(FOTO) HAPŠENJE ZBOG DROGE U NOVOM SADU: Pali zbog pola kilograma marihuane na primopredaji
17.04.2026.
12:47
12:49
Komentari (0)
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. A. (1994) iz ovog grada i J. N. (1999) sa područja Iriga, zbog sumnje da su se bavili neovlašćenom proizvodnjom i stavljanjem u promet opojnih droga.