(ФОТО) ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДРОГЕ У НОВОМ САДУ: Пали због пола килограма марихуане на примопредаји
17.04.2026.
12:47
12:49
Коментари (0)
Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Д. А. (1994) из овог града и Ј. Н. (1999) са подручја Ирига, због сумње да су се бавили неовлашћеном производњом и стављањем у промет опојних дрога.