NOVI SAD OSTAO BEZ VODE Suve slavine širom grada zbog nestanka struje u fabrici vode!
03.05.2026.
16:59
17:12
Komentari (1)
Zbog nestanka električne energije na Limanu, tačnije na lokaciji Fabrike vode, došlo je do potpunog prekida u distribuciji vode u Novom Sadu.