НОВИ САД ОСТАО БЕЗ ВОДЕ Суве славине широм града због нестанка струје у фабрици воде!
03.05.2026.
16:59
17:12
Коментари (1)
Због нестанка електричне енергије на Лиману, тачније на локацији Фабрике воде, дошло је до потпуног прекида у дистрибуцији воде у Новом Саду.