U LAĆARKU SVE VIŠE PRIKLJUČAKA NA KANALIZACIJU Evo gde građani mogu da podnesu zahteve, a OVO su dužni da urade sami
06.05.2026.
10:13
10:20
Komentari (0)
Privodi se kraju prva faza radova na izgradnji kanalizacione mreže u Laćarku.
U prostorijama MZ Laćarak su predstavnici JKP „Vodovod“ koji primaju zahteve građana i potpisuju ugovore o priključcima.
Kancelarija radi ponedeljkom, sredom i petkom od 7 do 15 sati, a zahteve zainteresovani korisnici mogu da podnesu i u Sremskoj Mitrovici, u Projektnom birou preduzeća, Ulica Stari šor 114, svakog radnog dana od 7 do 15 sati.
Po rečima v.d. direktora „Vodovoda” Dragana Despotovića, svakog dana urade se dva-tri priključka u dogovoru sa vlasnicima objekata koji su dužni da sami urade iskop.
Do sada su podneta 362 zahteva.