(FOTO) DVA VEKA BRIGE O LJUDIMA! Bolnica u Sremskoj Mitrovici slavi 200 postojanja- Gradonačelnik Nedimović: Radimo na odlukama koje će doprineti boljem položaju pacijenata 07.05.2026. 09:59 10:07 Piše: Dnevnik Komentari (0) Bolnica u Sremska Mitrovica danas obeležava 200 godina postojanja – jedan od najvažnijih datuma u istoriji grada i institucija koja je generacijama čuvala zdravlje stanovnika Srema. Vaše ime Tekst komentara Interests Uslovi korišćenja Pošaljite komentar