(ФОТО) ДВА ВЕКА БРИГЕ О ЉУДИМА! Болница у Сремској Митровици слави 200 постојања- Градоначелник Недимовић: Радимо на одлукама које ће допринети бољем положају пацијената 07.05.2026. 09:59 10:07 Пише: Дневник Коментари (0) Болница у Сремска Митровица данас обележава 200 година постојања – један од најважнијих датума у историји града и институција која је генерацијама чувала здравље становника Срема. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар