clear sky
28°C
25.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

(ФОТО) ДВА ВЕКА БРИГЕ О ЉУДИМА! Болница у Сремској Митровици слави 200 постојања- Градоначелник Недимовић: Радимо на одлукама које ће допринети бољем положају пацијената

07.05.2026. 09:59 10:07
Пише:
Извор:
Дневник
болница сремска митровица
Фото: Screenshot Instagram branislav.nedimovic

Болница у Сремска Митровица данас обележава 200 година постојања – један од најважнијих датума у историји града и институција која је генерацијама чувала здравље становника Срема.

Том приликом огласио се и Бранислав Недимовић, први човек Града.

-Данас је 200 година од оснивања Болнице у Сремској Митровици. Један од најважнијих датума у историји овог града. Велика захвалност свим здравственим радницима који су себе уткали у ову институцију и који и данас самопрегорно дају себе за здравље свих нас. Честитке свима, а ми од 7.15 јутрос (Мирнић, Адил и ја) радимо на одлукама које ће квалитативно допринети бољем положају пацијената. Ускоро вас обавештавамо о детаљима- обавестио је грађане градоначелник Недимовић путем Инстаграма.

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар