BIZARNA SCENA KOD PRIBOJA: Kovčeg sa pokojnikom ispao na magistrali, prolaznici u šoku
08.05.2026.
12:09
12:10
Komentari (1)
PRIBOJ: Nesvakidašnja scena iznenadila je, ali i potresla vozače i građane koji su se kretali magistralnim putem kroz opštinu Priboj.
Na skretanju prema Bolnici, iz za sada nepoznatih razloga na kolovozu se našao mrtvački sanduk sa pokojnikom.
– Pretpostavlja se da je sanduk ispao iz vozila kojim je prevožen pokojnik. Jedan od vozača koji je u tom trenutku naišao odmah je obavestio nadležne službe, nakon čega su reagovali radnici. Sanduk je ubrzo uklonjen sa magistrale, a telo pokojnika vraćeno porodici – kaže za RINU jedan od građana.
Za sada nema zvaničnih informacija o okolnostima pod kojima je došlo do ovog incidenta.