БИЗАРНА СЦЕНА КОД ПРИБОЈА: Ковчег са покојником испао на магистрали, пролазници у шоку
08.05.2026.
12:09
12:10
Коментари (1)
ПРИБОЈ: Несвакидашња сцена изненадила је, али и потресла возаче и грађане који су се кретали магистралним путем кроз општину Прибој.
На скретању према Болници, из за сада непознатих разлога на коловозу се нашао мртвачки сандук са покојником.
– Претпоставља се да је сандук испао из возила којим је превожен покојник. Један од возача који је у том тренутку наишао одмах је обавестио надлежне службе, након чега су реаговали радници. Сандук је убрзо уклоњен са магистрале, а тело покојника враћено породици – каже за РИНУ један од грађана.
За сада нема званичних информација о околностима под којима је дошло до овог инцидента.