Ne pamtim da je moja ekipa dobila tolike „batine” STANKOVIĆ NAKON PORAZA: Ne sumnjam da ćemo biti pravi u sredu
Fudbaleri Crvene zvezde su poraženi u meču 35. kola Superlige Srbije od ekipe Novog Pazara rezultatom 1:2.
Utiske nakon meča izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković.
– Prvo poluvreme je bilo pozitivno. Naravno da nije lepo da izgubiš kod kuće i ne treba da izgubiš kod kuće. Od samog starta smo hteli sa malo napora da donesemo maksimalan učinak. Prvo poluvreme, opet su oni imali dve lopte preko odbrane. Na nameštenu odbranu, posle jednog prekida i ispucane lopte golmana su došli do gola. To su neke greške koje nam se ponavljaju. Ti protiv ovakvih protivnika, dominantan si i onda odjednom “kao grom iz vedra neba” imaju šansu. To ne smemo da dopuštamo, sigurno da ove utakmice mogu da pokažu ko može, ko ne može, mislim da je to sada skroz jasno. Nemam dileme za finale, biće to jaka ekipa, sigurno motivisana. Žao mi je što smo danas dobili “batine”. Ne pamtim da je moja ekipa u prvenstvu dobila tolike “batine”. Toliko startova i svega, a da nisi odgovorio kod kuće. Ja da sam na terenu verovatno bih nešto drugačije uradio. Nisam mogao, došao sam do žutog kartona pored terena, dalje nisam mogao. Druga energija će nam biti potrebna, ali ne sumnjam da ćemo biti pravi u sredu – rekao je Stanković.