NASILNIČKA VOŽNJA U NIŠU Tinejdžer (15) bez dozvole vozio motocikl i kršio propise, više puta uzastopno prošao na crveno svetlo
30.05.2026.
13:01
13:05
Komentari (0)
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) u Nišu isključili su iz saobraćaja zbog nasilničke vožnje petnaestogodišnjeg mladića iz ovog grada koji je, vozeći motocikl „jamaha“, više puta uzastopno prošao na crveno svetlo semafora u intervalu od deset minuta.