НАСИЛНИЧКА ВОЖЊА У НИШУ Тинејџер (15) без дозволе возио мотоцикл и кршио прописе, више пута узастопно прошао на црвено светло
30.05.2026.
13:01
13:05
Коментари (0)
Припадници Министарства унутрашњих послова (МУП) у Нишу искључили су из саобраћаја због насилничке вожње петнаестогодишњег младића из овог града који је, возећи мотоцикл „јамаха“, више пута узастопно прошао на црвено светло семафора у интервалу од десет минута.