SUNCE PRŽI, ŽIVE U ŠATORIMA Stanovnici grada Gaze bez sveže vode, more zagađeno otpadom I VEŠ I TELA PERU U PLIĆAKU GRADSKE PLAŽE
22.06.2026.
17:28
17:31
Komentari (0)
Stanovnici grada Gaze masovno napuštaju šatorska naselja i odlaze na zagađenu mediteransku obalu kako bi se okupali i oprali veš, tvrde očevici navodeći da sveža voda gotovo nije dostupna u periodu visokih letnjih temperatura, piše danas Rojters.