NEKA TI JE SA SREĆOM SVAKI KILOMETAR! Jedina preživela u padu betonske nadstrešnice položila vozački ispit!
24.06.2026.
12:26
12:36
Komentari (0)
Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, položila je vozački ispit.