НЕКА ТИ ЈЕ СА СРЕЋОМ СВАКИ КИЛОМЕТАР! Једина преживела у паду бетонске надстрешнице положила возачки испит!
24.06.2026.
12:26
12:36
Коментари (0)
Теодора Мартинко, једина преживела у паду бетонске надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду, положила је возачки испит.