INCIDENT NA ŽELEZNICI Lokomotiva sa 16 vagona udarila u zaštitni bedem
27.06.2026.
14:43
14:47
Komentari (0)
Hrvatske železnice saopštile su da je jutros oko 8.55 sati u Zagrebu došlo do železničke nesreće u kojoj je učestvovala lokomotiva koja je vukla 16 vagona cementa, koja je tokom manevarskog kretanja naletela na zaštitni bedem.
U nesreći nije bilo povređenih, a HŽ Kargo navodi da, osim materijalne štete, nije bilo opasnosti za građane ni za okolinu, prenosi Hina.
Učesnici u železničkoj nesreći su bili negativni na alkotestiranju, a u toku je istraga o uzroku nesreće.