ИНЦИДЕНТ НА ЖЕЛЕЗНИЦИ Локомотива са 16 вагона ударила у заштитни бедем
27.06.2026.
14:43
14:47
Коментари (0)
Хрватске железнице саопштиле су да је јутрос око 8.55 сати у Загребу дошло до железничке несреће у којој је учествовала локомотива која је вукла 16 вагона цемента, која је током маневарског кретања налетела на заштитни бедем.
У несрећи није било повређених, а ХЖ Карго наводи да, осим материјалне штете, није било опасности за грађане ни за околину, преноси Хина.
Учесници у железничкој несрећи су били негативни на алкотестирању, а у току је истрага о узроку несреће.