OPET DIVLJANJE NA MIŠELUKU - BMW bez kontrole sleteo s puta VELIKA OPOMENA (VIDEO)
Sinoć je na Mišeluku, mestu gde se redovno okupljaju ljubitelji automobila, došlo do saobraćajne nezgode kada je vozač zelenog BMW-a izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo s puta. Na sreću, u incidentu nema teže povređenih.
Incident je izazvao reakcije na društvenim mrežama, gde su pojedinci pozvali na odgovornost i zatražili strožu kontrolu ponašanja učesnika skupova.
Komentatori na Instagram stranici 192 i kriticni_vozaci podsećaju na ranije tragične događaje, poput pogibije devojke kod tunela pre 15 godina, kao i nesreće u Zagrebu prošle godine kada je vozač uleteo u masu ljudi.
Građani očekuju da se organizatori okupljanja, poput kluba "Mišeluk", oglase i jasno osude ovakvo ponašanje, kako bi se očuvala bezbednost svih učesnika i posetilaca.