Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

Inđijci sigurni protiv Zlatibora

24.03.2019. 11:05 11:07
Piše:
Foto: pixabay.com

Inđija - Zlatibor 2:0 (1:0)

Fudbaleri Inđije zabeležili su vrednu pobedu u jednom od derbija Prve lige i zadržali treće mesto koje vodi u baraž. Od prvog mintua domaći tim je bio agilniji i opsedao gol golmana Divca. Već u prvim minutima Inđijci su stvorili lepe prilike, ali nisu pogodili mrežu. Međutim, na gol se nije dugo čekalo, u 16. minutu Banjac je posle lepe akcije zatresao mrežu Zlatibora. Gosti pokušavali kontrama nešto da učine, ali je stamena odbrana Inđijaca odolevala svim napadima. Slika na terenu se nije promenila ni u drugom delu susreta, Inđijci su bili koji su vodili igru, a gosti su pokušavali da postignu pogodak. U finišu meča ekipa Zlatibora se potpuno otvorila, pokušavala da zatrese mrežu, a to su zeleno-beli iskoristili i posle kontre još jednom matirali golmana Divca.

INĐIJA: Stadion kraj železničke stanice, gledalaca oko 500, sudija: Stojanović (Kraljevo). Strelci: Banjac u 16. i Dimitrov u 88. minutu. Žuti kartoni: Banjac i Dimitrov (Inđija), a Tasić, Milanović, Miličić i Pavlović (Zlatibor).

INĐIJA: Preković, Veličković, Dimitrijević (Andrejić), Bjeličić, Ivančević, Dimitrov, Ilić (Vidić), Banjac (Maksimović), Anđelković, Rogat, Bađi.

ZLATIBOR: Divac, Tomković, Živanović, Pavlović, Jokić, Milanović (Stojanovski), Stojanović, Vukčević (Đokić), Miličić, Dragačević, Tasić.

 

        S. R.

Piše:
Pošaljite komentar