„ORLOVI“ NAŠLI ZAMENU ZA MESIJA! Egipat testira tim Veljka Paunovića?
12.04.2026.
10:15
10:18
Komentari (0)
Fudbalska reprezentacija Srbije trebalo je da odigra s Argentinom prijateljsku utakmicu u junu, ali ipak neće biti ništa od tog plana.
Bili bi „orlovi“ iscrpljeni od puta posle meča sa Meksikom, te Fudbalski savez Srbije nije želeo da rizikuje povrede usled umora kod svojih igrača.
Najnovije što se piše je da bi krajem maja naša selekcija mogla da odigra prijateljski susret sa Egiptom, prenosi Btolat.
Navodno bi Srbija zauzvrat dobila oko 86 hiljada evra. Sudeći po tome, utakmica bi se verovatno igrala u Egiptu, jer su to izvesno putni troškovi.
Takođe, Rusija je ponudila Egiptu da takođe u tom terminu odmere snage. S tim da bi u tom slučaju Egipat dobio 125 hiljada evra, jer bi se meč odigrao na prostoru Rusije.