Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

NIKOLA ĐURIŠIĆ VAN TERENA TRI DO ČETIRI NEDELJE: Košarkaš Crvene zvezde zadobio povredu kvadricepsa

27.08.2026. 17:18 17:20
Piše:
Izvor:
Tanjug
djurisic
Foto: KK Crvena zvezda

Košarkaš Crvene zvezde Nikola Đurišić zbog povrede neće igrati tri do četiri nedelje, saopštio je beogradski klub.

Kako se navodi, Đurišić je zadobio povredu mišića kvadricepsa na treningu reprezentacije koja se priprema za utakmice sa Islandom i Italijom.

"Dijagnostikom koju su obavili doktori reprezentacije utvrđeno je da je naš prvotimac zaradio leziju mišića. Ovakva povreda zahteva proces oporavka od tri do četiri sedmice. Crvena zvezda oglasiće se sa detaljnijim informacijama čim naš doktorski i fizio tim budu imali na raspolaganju Nikolu koji je i dalje sa reprezentacijom Srbije", poručili su "crveno-beli".

Zvezdu u narednom periodu očekuju pripremne utakmice, a prvi meč u novoj sezoni igraće 24. septembra protiv Žalgirisa u prvom kolu Evrolige.

Izvor:
Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar
NIKOLA ĐURIŠIĆ DEBITUJE ZA CRVENU ZVEZDU na utakmici protiv Zlatibora
djurisic

NIKOLA ĐURIŠIĆ DEBITUJE ZA CRVENU ZVEZDU na utakmici protiv Zlatibora

28.04.2026. 18:07 18:10