RIZIKUJETE ŽIVOT, NE SAMO KAZNU Podsećanje vozačima da MORAJU DA IMAJU MONTIRANE SVE ČETIRI ZIMSKE GUME u ovo doba godine
24.11.2025.
20:37
20:40
Komentari (1)
Od 1. novembra, do 1. aprila, po Zakonu o bezbednosti u saobraćaju ukoliko se na kolovozu nalaze sneg, led ili poledica, vozači moraju da imaju sva četiri zimska pneumatika, navodi se u saopštenju AMSS.