SKANDALOZNO...
ZBOG DUGA OD SVEGA 15.000 EVRA Stambena zgrada prodata, stanari izbačeni na ulicu zbog dugovanja investitora OSTALI BEZ DOMOVA KOJE SU UREDNO PLATILI?!
13.03.2026.
18:10
18:14
Komentari (2)
Stevan Živković, predstavnik stanara zgrade koju je izvršitelj prodao za samo 15.000 eura kaže da nije urađeno ništa po ovom pitanju iako je drugi osnovni sud obećao svim stanarima zgrade da će se ova situacija rešiti po hitnom postupku.