MOLERSKI RADOVI SE PRETVORILI U KRAĐU Iz kuće odneo nakit vredan 11,5 miliona dinara
27.06.2026.
10:16
10:39
Komentari (0)
Policija u Subotici je intenzivnim radom rasvetlila tešku krađu i uhapsila B. V. (43) iz ovog grada, osumnjičenog da je pri izvođenju molerskih radova u kući sedamdesetdvogodišnje sugrađanke ukrao veću količinu nakita u vrednosti od 11,5 miliona dinara.
Deo ovog nakita policija je pronašla kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici.
On je uhapšen zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa, saopšteno je iz Policijske uprave Subotica.
B. V. je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.