UHAPŠEN ZBOG KRAĐE APARATA I SATA IZ GROBA Nesvakidašnja krađa u Kladovu
Muškarac iz Kladova uhapšen je nakon što je, kako se sumnja, provalio u kuću i ukrao stvari, ali i iz jednog groba uzeo ručni sat. Osumnjičeni će biti priveden tužiocu uz krivičnu prijavu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu rasvetlili su tešku krađu i uhapsili J. L. (33) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
On se sumnjiči da je tokom novembra prošle godine provalio u kuću šezdesetogodišnjeg muškarca koji se nalazi u inostranstvu i ukrao kućne aparate čija se vrednost procenjuje na oko 120.000 dinara. Policija je u pretresu kuće osumnjičenog pronašla ukradene predmete.
J. L. se sumnjiči i da je na groblju u okolini Kladova iz jednog groba uzeo ručni sat, pa će protiv njega biti podneta krivična prijava u redovnom postupku zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo povreda groba.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Negotinu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.