MAJA GOJKOVIĆ U BANJA LUCI Jačanje turističke saradnje Vojvodine i Republike Srpske
26.02.2026.
20:10
20:14
Komentari (0)
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković obratila se večeras u Banja Luci na predstavljanju turističkih potencijala Vojvodine, koje je organizovano uoči početka 6. Međunarodnog sajma turizma, koji se u tom gradu održava od 28. februara do 1. marta.