„Sramota za sve koji ih šalju“ ALEKSANDAR ANTIĆ O PORUKAMA MRŽNJE prema Dačiću i Vučiću
26.02.2026.
20:07
20:09
Komentari (0)
Aleksandar Antić, potpredsednik SPS i direktor Koridora Srbije, oglasio se povodom sramne kampanje u kojoj vređaju Ivicu Dačića, dok je u bolnici, navodeći da su poruke mržnje prema Dačiću i Vučiću sramota za sve koji ih šalju.