Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

FILMSKA KRAĐA U KOTORU Mislio da je bezbedan u kafiću, pa ostao bez više od 11.000 evra

27.06.2026. 13:54 14:22
Piše:
Izvor:
Rina
ranac
Foto: Pixabay.com

Službenici Odeljenja bezbednosti Kotor uspešno su rasvetlili krivično delo teška krađa, počinjeno 16. juna u Starom gradu, kada je državljaninu Tivta iz ranca ukradeno preko 11.200 evra.

Nakon intenzivnog operativnog rada, policija je identifikovala i locirala osumnjičene - državljane Gruzije S. K. (36) i L. Š. (44), koji su juče lišeni slobode na području Ulcinja. Za trećim osumnjičenim, takođe državljaninom Gruzije J. Č. (33), policija intenzivno traga.

- Kako se sumnja, osumnjičeni su 16. juna, oko 13.20 časova, u jednom kotorskom kafe baru u Starom gradu pratili oštećenog Tivćanina. Iskoristivši povoljan trenutak, prišli su mu dok je sedeo i iz njegovog ranca koji se nalazio pored njega otuđili 11.247,96 evra, nakon čega su se udaljili u nepoznatom pravcu - potvrđeno je za RINU u Upravi policije Crne Gore.

Policija je brzom reakcijom nakon prijave uspela da identifikuje osumnjičene i raspiše potragu za njima.

Prilikom hapšenja dvojice osumnjičenih na teritoriji Ulcinja, policijski službenici su kod njih pronašli deo ukradenog novca. Novac će biti vraćen vlasniku, dok su osumnjičeni sprovedeni u prostorije Odeljenja bezbednosti Kotor.

Uhapšena lica će, uz krivičnu prijavu, biti privedena nadležnom državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru zbog sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa.

Izvor:
Rina
Piše:
Pošaljite komentar