TRAMP SMENJUJE VODITELJA TV TOK-ŠOUA? Kada će Ej-Bi-Si da otpusti Kimela, bilo bi bolje da se to desi uskoro
VAŠINGTON: Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp ponovo je danas postavio pitanje kada će televizijska mreža Ej-Bi-Si (ABC) da otpusti voditelja tok-šou programa Džimija Kimela i dodao da bi bilo bolje da se to desi uskoro.
"Kada će ABC lažna medijska mreža da otpusti krajnje 'nesmešnog' Džimija Kimela, koji nesposobno vodi jednu od najgore ocenjenih emisija na televiziji? Ljudi su besni. Bilo bi bolje da se to desi uskoro", napisao je Tramp na platformi Truth Social.
Kimel je u epizodi svoje humorističke emisije "Live!", emitovanoj uoči pucnjave u Vašingtonu na večeri sa dopisnicima Bele kuće, rekao da se našalio na razliku u godinama Donalda i Melanije Tramp kada je rekao da Melanija izgleda kao "udovica u iščekivanju".
Od tada je Tramp nekoliko puta zatražio od Ej-Bi-Si-ja da otpusti Kimela.
𝗗𝗼𝗻𝗮𝗹𝗱 𝗝. 𝗧𝗿𝘂𝗺𝗽 𝗧𝗿𝘂𝘁𝗵 𝗦𝗼𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗣𝗼𝘀𝘁 - 𝟬𝟵:𝟮𝟱 𝗔𝗠 𝗘𝗦𝗧 𝟬𝟰.𝟯𝟬.𝟮𝟲
When is ABC Fake News Network firing seriously unfunny Jimmy Kimmel, who incompetently presides over one of the Lowest Rated shows on Television? People are angry. It better be…— Commentary Donald J. Trump Posts From Truth Social (@TrumpDailyPosts) April 30, 2026