HUMANITARNI PONEDELJAK NA GRADSKOJ PLAŽI ŠTRAND Pomozimo novinarki Dnevnika, našoj Brankici Pavković
15.06.2026.
07:58
08:09
Komentari (0)
Današnja akcija „Humanitarni ponedeljak“ na Štrandu biće namenjena novinarki „Dnevnika“ Branki Pavković.
Ulaz na plažu se neće naplaćivati, a kartu će zameniti dobrovoljni prilozi posetilaca u skladu sa njihovim finansijskim mogućnostima.
- Kutije u koje će građani moći da prilože pomoć biće postavljene uz kapije Štranda od 8 do 19 časova – kažu u JKP “Gradsko zelenilo”.
Branka Pavković rođena je 1983. godine. Januara 2025. godine operisala je rak grlića materice, nakon čega je ubrzo ustanovljeno da je došlo do recidiva bolesti.
- Novac prikupljen u ovoj akciji biće namenjena za nastavak terapije u Turskoj, kupovinu lekova i medicinskih pomagala, kao i dalju rehabilitaciju – napominju u “Zelenilu”.