Зрењанинска лига: Победа за опстанак

​​​​​​​Војводина (НМ) - Банат (Ч) 2:0 (1:0)
fudbalska lopta

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, гледалаца 100, судија: Бјелош (Зрењанин), стрелци: Стојков у 20.  и Мирков у 70. минуту.

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Мирков, Ж. Попов (Васковић), Томић, Шкеро, Роцков, Малеш, Малешев, Арсенов, Вујић (Грујић), Стојков (Цуцић).

БАНАТ: Сладовић, Ракетић, Миленковић, Пустриновћ, Ескић, Бајкин, Добрић, Стојановић, Јоцић, Ковач, Максимовић.

Домаћи фудбалеир у борби за опстанак остварили су значајну победу од 2:0 против лидера екипе Баната из Ченте. Домаћин је већ на почетку сусрета стварао прилике од којих је у 20. минуту лепим поготком реализовао Денис Стојков. И у наставку игре новомилошевачки фудбалери су били бољи, па је тако у 70. минуту Лазар Мирков постигао и други гол за домаћи тим и тиме осигурао сигурну победу вредну три бода.

М. Секулић

Војводина (НМ) - Банат 2:0, Крајина - Нафтагас (Б) 4:1, Младост (БД) - Нафтагас (Е) 2:0, Лехел - Војводина (Б) 2:1, Билећанин - Црвена звезда (ВС) 2:1, Борац - Црвена звезда (РС) 2:1, Русанда - Омладинац 0:0, Пролетер - Младост (Л) 2:2.

1. Крајина                  24     19     4      1      82:23        61

2. Банат                    24     18     1      5      63:23        55

3. Борац                    24     14     7      3      62:25        49

4. Ц. звезда (РС)      24     12     6      6      63:29        42

5. Русанда                 24     12     6      6      42:37        42

6. Ц. звезда (ВС)       24     11     8      5      27:14        41

7. Младост (БД)         24     11     3      10     40:30        36

8. Младост (Л)           24     10     3      11     50:40        33