OBARAO REKORD SPAVAJUĆI SA HILJADAMA ŽENA, PA IZABRAO JEDNU Šta se zbiva u ljubavi Sarpera i Šekajne?
Njihova romansa započeta na daljinu pretvorila se u niz burnih scena koje su gledaoce zalepile za male ekrane.
Od ljubomore i kontrole do suza i pomirenja, turski personalni trener Sarper Guven i estetičarka iz Los Anđelesa Šekajna Garner nikada nisu znali za mirnu luku. A sada, nakon novih fotografija iz Los Anđelesa, fanovi se pitaju da li su spremni na još jednu sezonu drame.
Ljubavna priča turskog personalnog trenera Sarpera i Šekajne započela je u popularnom rijalitiju „90 dana do venčanja”. Međutim, već u ranim fazama, počeli su da se pojavljuju znakovi za uzbunu.
Kontrola, pravila i hvalisanje prošlošću
Jedan od prvih problema bio je Sarperova opsesija izgledom svoje partnerke – od težine do načina oblačenja, želeo je da sve bude po njegovom ukusu. Pored toga, otvoreno se hvalio da je u prošlosti spavao sa više od 2.500 žena, što je Šekajnu duboko uznemirilo, prenosi „Screen rant”.
Kao lični trener, Sarper je navikao da radi sa raznim klijentima, ali mu je Šekajna zabranila da trenira žene, što je izazvalo dodatne tenzije.
Njihovi sukobi postali su sve češći, a gledaoce je posebno šokirao incident tokom jedne svađe kada je Sarper iz ruke oteo Šekajnin telefon i slučajno iščupao njene ekstenzije za kosu. Tada se Šekajna iselila u hotel i ozbiljno razmišljala da prekine vezu.
Od raskida do veridbe
Uprkos čestim sukobima, par se pomirio i u šestoj sezoni rijalitija čak i verio, planirajući zajedničku budućnost u Sjedinjenim Američkim Državama. Šekajna je pokrenula proces dobijanja K-1 vize kako bi Sarper mogao da se preseli iz Turske. Iako je u početku bio neodlučan da napusti svoj ustaljeni život, odlučio je da se preseli zbog ljubavi.
Po dolasku u Los Anđeles, morao je da prihvati stroga pravila u kući u kojoj Šekajna vodi svoj posao. Čak se šalio da je „polubeskućnik”, ali iza humora su se i dalje krile tenzije. Tokom jedne od svađa, kupio joj je poklon za rođendan koji ona nije želela, što je ponovo izazvalo raspravu.
Sumnje porodice i borba sa temperamentom
Šekajnine sestre, uključujući i Šariju, nisu bile uverene da je Sarper zaista promenio svoj temperament. Iako su ga prihvatile u porodicu, zabrinulo ih je što njegove reakcije često deluju arogantno. Kada su pokušale da razgovaraju o njegovim problemima sa besom, Sarper je to olako odbacio, tvrdeći da „svaki muškarac ima problema s besom”, umesto da pruži utehu.
Šekajna, iako razume koliko mu je teško da se navikne na novi život, jasno je stavila do znanja da neće tolerisati agresiju i kontrolu. Čak je i sama rekla da će prekinuti vezu ukoliko njegovo ponašanje ne doživi ozbiljnu promenu.
Da li je ovo ipak novi početak?
Najnovije fotografije i objave na društvenim mrežama otkrivaju da je Sarper i dalje u Los Anđelesu, što je iznenadilo fanove s obzirom na burnu prošlost para. Mnogi veruju da možda snimaju novu sezonu „90 dana do venčanja”, dok drugi misle da su uprkos svemu pronašli način da ostanu zajedno.
Ipak, da bi njihova priča dobila srećan epilog, Sarper će morati da ostavi iza sebe imidž „lošeg momka”, popravi komunikaciju sa partnerkom i pokaže da mu je stalo više do zajedničke budućnosti nego do ponosa iz prošlosti. U suprotnom, Šekajna bi mogla zauvek da zatvori vrata ove turbulentne veze.