Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

OD SREMSKE MITROVICE DO PARIZA I EGIPTA! Manekenka iz Srbije se udala za milijardera, sad pokazuje ZLATNI BIKINI, a zlato ima i u stanu!

07.08.2025. 18:19 18:30
Piše:
Izvor:
Blic.rs
da
Foto: printscreen / Instagram / anika_bozic

U Egiptu ima vilu na plaži. Stan u Parizu je ceo u zlatu.

Manekenka iz Sremske Mitrovice, Anika Božić, udala se za milijardera nakon čega živi na dve lokacije- u Parizu i Egiptu.

Anika uživa u luksuzu, a na mrežama pokazuje kako izgleda njen život. Sada je pozirala na plaži u zlatnom bikiniju i oduševila pratioce virkom linijom.

Komplimenti na račun njenog izgleda samo su se nizali.

"Dugo se nismo videli", napisala je ona u opisu.

Ima stan u zlatu

Podsetimo, Anika jedan deo godine provodi u Parizu gde u centru grada ima stan koji je sav u zlatu dok joj se kuća u Egiptu nalazi na samoj plaži. Letnje dane obično provodi baš na toj lokaciji, kako bi pored mora mogla da uživa i opusti se sa suprugom Jusufom al Sarajem i sinom Omarom.

- Svaki prostor ima svoje čari, teško je porediti stan u centru grada i kuću na plaži - rekla je jednom prilikom Anika za "Super TV".

Izvor:
Blic.rs
Piše:
Pošaljite komentar