PREMIJERA 1. DECEMBRA
ONA GLUMI TAŠTU KOJA SE U SVE MEŠA (FOTO, VIDEO) Sve je spremno za novi početak, STIŽU NOVE EPIZODE SERIJE „KRUNSKA 11”, u renoviranoj zgradi ovi junaci PROSLAVIĆE I NOVU GODINU
Nakon uspeha prve sezone, popularna serija „Krunska 11“ vraća se na Superstar TV drugom sezonom, sa novim epizodama, koje će publiku ponovo uvesti u život pun emocija, ljubavi i komšijskih zapleta.
Serija nastala u produkciji „Zillion filma” i „TS Media” svoje emitovanje počinje 1. decembra, svakog radnog dana od 21 čas.
Priča prati stanare jedne beogradske zgrade, njihove prijateljske i porodične odnose, kao i svakodnevne izazove koji se prepliću kroz humor i dramu. Nove epizode donose prepoznatljive i realne životne situacije u kojima će se publika lako prepoznati i emotivno povezati sa likovima.
Nove epizode donose i osveženje u vizuelnom smislu - zgrada u Krunskoj je renovirana i spremna za nove početke, ali i za konflikte koji, kako stanovnici otkrivaju, ne prestaju ni kad zidovi zasijaju novim sjajem. Gledaoci će pratiti nove ljubavne priče, neočekivane raskide, borbu sa tajnama, porodične odnose, kao i nove komšije koje dodatno komplikuju svakodnevicu ovog dinamičnog komšiluka.
Osvrnuvši se na svoju ulogu, glumac Zoran Cvijanović je za „Dnevnik” rekao da mu je u drugoj sezoni najzanimljivija pojava nove grupe glumaca, koja je pravo osveženje i odlično se uklopila u dinamiku serije.
– Serija „Krunska 11” postaje sve omiljenija publici jer smo u prvoj sezoni uspeli da razvijemo toplu i ljudsku priču o grupi stanara koji žive zajedno i dele svakodnevne probleme. Moj lik, Žika, je savetodavac svima u zgradi i, iako se u drugoj sezoni ponekad koristi malim lažima, to radi s namerom da održi prijatnu i pozitivnu atmosferu u „Krunskoj 11” – otkrio je za „Dnevnik” Zoran Cvijanović. – Ja uživam igrajući ulogu deda Žike, jer on pomaže mladima da se bolje snađu u životu, a istovremeno uživa u prijateljstvu i pažnji koje mu pružaju mlađi članovi zajednice.
Pored Cvijanovića u glavnim ulogama su: Anica Lazić, Miodrag Radonjić, Danica Radulović, Milica Tomašević, Miloš Đorđević, Teodora Ristovski i mnogi drugi.
Milica Tomašević se vraća u lik Lole, koja je, kako nam je glumica još prošle godine rekla, zamišljena kao lepotica, koja svojim šarmom i harizmom lako pleni i utiče na ljude.
– U novoj sezoni „Krunske 11” očekuju nas uzbudljivi zapleti, posebno kada je u pitanju Lola, čiji će se privatni i ljubavni život potpuno promeniti. Gledaoce očekuje pravo iznenađenje, a ja sam uživala u snimanju i jedva čekam da zajedno sa gledaocima podelimo nove avanture – otkrila je za „Dnevnik” glumica Milica Tomašević.
Glumica nam je prošle godine otkrila i da ovu seriju izdvaja to što lako komunicira sa najširom publikom.
– „Krunska 11” okuplja pred televizorom sve one koji bi da isprate sudbine ljudi koje svakodnevno srećemo i sa kojima živimo – istakla je Milica Tomašević u intervjuu za naš list. – Ova serija je svedočanstvo o tome kako, u ma kom vremenu, ma pod kojim uslovima, čovek uvek traga za prihvatanjem, ljubalju, razumevanjem, tako da ćemo videti i probleme i lepote života koji su svakidašnji i svima bliski jer su iskušeni.
Tašta koja se meša u sve
Jedno od pojačanja u novoj sezoni je Nada Blam, koja je za „Dnevnik” otkrila koga igra.
– Serija je rađena po svim profesionalnim standardima. Uključuju se i novi likovi kao što je moj. Igram taštu, koja se meša u sve i svašta. Publika će voleti seriju kao i mi koji smo ugradili svoj duh u svaki kadar – otkrila je kratko Nada Blam.
Serija „Krunska 11“, kako navode iz produkcije, nastavlja da neguje autentičan prikaz savremene porodice i zajednice, uz neizostavnu dozu humora i topline koja je i u prvoj sezoni osvojila publiku širom Srbije. Autorski tim predvodi Lazar Ristovski, koji potpisuje i scenario zajedno sa Aleksandrom Kostadinović, dok su za režiju bili zaduženi Kosta Đorđević i Dušan Popović.
– Saradnja „Telekoma”, „TS Media” i našeg „Zillion filma” se uspešno razvija već duže vreme. Najnoviji proizvod iz naših fabrika zabave je nastavak „Krunske 11”. Imamo hit koji će se prikazivati svakog dana na kanalu Superstar TV. Obilje humora, ljubavi i romantike. Draga publiko, vraćamo se u vaše domove 1. decembra i čekamo zajedno Novu 2026. godinu. Naš moto je: Dok svet krizira, kod nas ljubav cveta – izjavio je autor serijala Lazar Ristovski.
V. Bijelić