Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

PRIRODNIM PUTEM POVEĆAJTE USNE Jedan jeftini sastojak iz kuhinje čuda čini

04.09.2025. 20:11 20:25
Piše:
Izvor:
Superžena B92
усне
Foto: freepik ilustarcija

Ne morate na estetsku korekciju, napravite domaći preparat za povećanje usana i uživajte u efektu koji ste dobili.

 

Bujne usne su uvek bile popularne i sve više žena danas odlazi na estetsku operaciju usana, dok drugi deo traži bezbolne i jeftinije metode. Ali vi kod kuće možete da napravite prirodan preparat koji će vam pomoći.

Ovaj preparat se sastoji iz vitamina E koji regeneriše usne, čineći ih zdravim i mekanim; i cimetovog ulja koji stimuliše dotok krvi u usne, zbog koje one i izgledaju bujnije. Tako da je, kombinacija ova dva sastojka perfektna za naš plan.

Ono što vam je potrebno za pripremu ovog preparata su:

   ravna kafena kašika ulja od cimeta (ako nemate ulje, možete iskoristiti i cimet u prahu, s tim što ćete umesto jedne cele kašike, staviti pola)

   tri ravne kafene kašike tečnog vitamina E

   jedna mala posuda

   flašica za čuvanje maske

Jednu kafenu kašičicu ulja od cimeta pomešajte sa tri kašičice vitamina E u posudi koju ste pripremili. Posudu stavite iznad šerpe sa prokuvalom vodom, kako bi se smesa zagrejala uz pomoću pare. Kada se mešavina zagreje, stavite je u flašicu za čuvanje, promućkajte i ostavite da se ohladi.

 

Ovaj preparat, nanosite na svakih dva sata, tako što ćete par kapi naneti na usne i umasirati. Sigurno ćete primetiti da se volumen usana povećao, međutim, efekat nije trajan, već traje samo nakon delovanja preparata.

Zbog cimeta, možete osetiti trnjenje i peckanje nakon upotrebe mešavine. To je normalna reakcija usana i nema potrebe da se brinete, ako osetite takav ili sličan osećaj. Zapravo, to znači da preparat deluje.

Izvor:
Superžena B92
Piše:
Pošaljite komentar