TOMISLAV SIVIĆ NIJE VIŠE TRENER RADNIČKOG: Napustio Nišlije zbog loših rezultata
04.12.2025.
17:03
17:08
Komentari (1)
Srpski stručnjak Tomislav Sivić nije više trener fudbalera Radničkog.
Sivić je napustio Radnički zbog loših rezultata, igara i eliminacije iz Kupa Srbije.
Naime, fudbaleri Radničkog eliminisani su u sredu u osmini finala Kupa Srbije od Grafičara rezultatom 3:0. Inače, ekipa iz Niša nalazi se na 14. mestu na tabeli Superlige Srbije sa 16 bodova.
Sivić je bio trener Radničkog od 12. avgusta, a na 15 utakmica u svim takmičenjima sa Radničkim je zabeležio četiri pobede, tri remija i osam poraza.
Tako smo u dva dana imali dve smene u Superligi. Prvo se Spartak rastao sa Sa Đorđem Tutorićem posle ispadanja od Zemuna i vrlo brzo je imenovao Miloša Kruščića za novog trenera.