ТОМИСЛАВ СИВИЋ НИЈЕ ВИШЕ ТРЕНЕР РАДНИЧКОГ: Напустио Нишлије због лоших резултата
04.12.2025.
17:03
17:08
Коментари (1)
Српски стручњак Томислав Сивић није више тренер фудбалера Радничког.
Сивић је напустио Раднички због лоших резултата, игара и елиминације из Купа Србије.
Наиме, фудбалери Радничког елиминисани су у среду у осмини финала Купа Србије од Графичара резултатом 3:0. Иначе, екипа из Ниша налази се на 14. месту на табели Суперлиге Србије са 16 бодова.
Сивић је био тренер Радничког од 12. августа, а на 15 утакмица у свим такмичењима са Радничким је забележио четири победе, три ремија и осам пораза.
Тако смо у два дана имали две смене у Суперлиги. Прво се Спартак растао са Са Ђорђем Туторићем после испадања од Земуна и врло брзо је именовао Милоша Крушчића за новог тренера.