(FOTO, VIDEO) VETERNIČANI DOBIJAJU NOVU AUTOBUSKU LINIJU Neće više biti pešačenja od kilometar i po do prvog stajališta
29.01.2026.
12:22
13:08
Komentari (4)
Ekipa Dnevnika prisustvovala je ispitivanju trase za buduću autobusku liniju koja bi trebalo da poveže Novo naselje i Veternik, prolazeći kroz ulicu Dragoslava Srejovića, gde je primetna velika potreba za javnim prevozom.