(ФОТО, ВИДЕО) ВЕТЕРНИЧАНИ ДОБИЈАЈУ НОВУ АУТОБУСКУ ЛИНИЈУ Неће више бити пешачења од километар и по до првог стајалишта
29.01.2026.
12:22
13:08
Коментари (4)
Екипа Дневника присуствовала је испитивању трасе за будућу аутобуску линију која би требало да повежe Ново насеље и Ветерник, пролазећи кроз улицу Драгослава Срејовића, где је приметна велика потреба за јавним превозом.