VOZIO BEZ POJASA I SA DVOJE MALE DECE NA SUVOZAČKOM SEDIŠTU, AUTO NEREGISTROVAN! Posle kontrole otkriven čitav niz prekršaja
07.03.2026.
19:20
19:24
Komentari (0)
Pripadnici Uprave saobraćajne policije danas oko 15 časova u Mladenovcu zaustavili su tridesetogodišnjeg M. D. koji nije koristio sigurnosni pojas, a na mestu suvozača prevozio je dvoje dece starosti deset i tri godine.
Daljom kontrolom utvrđeno je da je vozilu marke „reno“, kojim je upravljao, istekao rok važenja registracione nalepnice pre više od 30 dana, zbog čega je automobil isključen iz saobraćaja.
Policija je takođe utvrdila da vozač nije imao da pokaže na uvid vozačku dozvolu, saobraćajnu dozvolu, kao ni ličnu kartu.
Učinilac prekršaja isključen je iz saobraćaja, a protiv njega je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje, kao i prekršajni nalozi zbog nenošenja vozačke dozvole, saobraćajne dozvole i lične karte.