ВОЗИО БЕЗ ПОЈАСА И СА ДВОЈЕ МАЛЕ ДЕЦЕ НА СУВОЗАЧКОМ СЕДИШТУ, АУТО НЕРЕГИСТРОВАН! После контроле откривен читав низ прекршаја
07.03.2026.
19:20
19:24
Коментари (0)
Припадници Управе саобраћајне полиције данас око 15 часова у Младеновцу зауставили су тридесетогодишњег М. Д. који није користио сигурносни појас, а на месту сувозача превозио је двоје деце старости десет и три године.
Даљом контролом утврђено је да је возилу марке „рено“, којим је управљао, истекао рок важења регистрационе налепнице пре више од 30 дана, због чега је аутомобил искључен из саобраћаја.
Полиција је такође утврдила да возач није имао да покаже на увид возачку дозволу, саобраћајну дозволу, као ни личну карту.
Учинилац прекршаја искључен је из саобраћаја, а против њега је поднета прекршајна пријава због насилничке вожње, као и прекршајни налози због неношења возачке дозволе, саобраћајне дозволе и личне карте.