GUŽVE NA GRANICI Teretnjaci čekaju po pet sati na izlazu iz Srbije
18.03.2026.
18:16
18:18
Komentari (0)
BEOGRAD: Teretna vozila najviše čekaju na izlazu iz zemlje na graničnim prelazima Šid i Sremska Rača, po pet sati, dok je zadržavanje na Batrovcima četiri sata, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, na izlazu iz Srbije zadržavanja za teretnjake ima i na Kelebiji (dva sata) i Bezdanu (sat vremena).
Za putnička vozila nema zadržavanja na graničnim prelazima.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP „Putevi Srbije“, na naplatnim stanicama na autoputevima nema zadržavanja.