ГУЖВЕ НА ГРАНИЦИ Теретњаци чекају по пет сати на излазу из Србије
18.03.2026.
18:16
18:18
Коментари (0)
БЕОГРАД: Теретна возила највише чекају на излазу из земље на граничним прелазима Шид и Сремска Рача, по пет сати, док је задржавање на Батровцима четири сата, саопштио је данас Ауто-мото савез Србије (АМСС).
Према информацијама Управе граничне полиције од 17.15 часова, на излазу из Србије задржавања за теретњаке има и на Келебији (два сата) и Бездану (сат времена).
За путничка возила нема задржавања на граничним прелазима.
Према последњим информацијама добијеним од ЈП „Путеви Србије“, на наплатним станицама на аутопутевима нема задржавања.