TRENER ČUKARIČKOG MARKO JAKŠIĆ PRED DUEL SA CRVENOM ZVEZDOM: "Uvek idemo na pobedu, ali protiv Zvezde bi i bod bio dobar"
03.05.2026.
18:59
19:02
Komentari (0)
Trener fudbalera Čukaričkog Marko Jakšić izjavio je da njegov tim uvek ide na pobedu, ali je dodao da bi za ekipu sa Banovog brda i bod bio dobar na predstojećem meču protiv Crvene zvezde.