ТРЕНЕР ЧУКАРИЧКОГ МАРКО ЈАКШИЋ ПРЕД ДУЕЛ СА ЦРВЕНОМ ЗВЕЗДОМ: "Увек идемо на победу, али против Звезде би и бод био добар"
03.05.2026.
18:59
19:02
Коментари (0)
Тренер фудбалера Чукаричког Марко Јакшић изјавио је да његов тим увек иде на победу, али је додао да би за екипу са Бановог брда и бод био добар на предстојећем мечу против Црвене звезде.