ГОЛЕАДА У НОВОМ ПАЗАРУ: Реми са Чукаричким, нерешено и између ОФК-е и Радника у плеј-офу Суперлиге Србије
Фудбалери ОФК Београда и Радника одиграли су на Омладинском стадиону на Карабурми нерешено - 1:1 у утакмици трећег кола плеј-офа Суперлиге Србије.
ОФК Београд је повео у 19. минуту поготком Итана Хорда, док је бод гостима донео Борко Дуроњић у 39.
ОФК Београд се налази на шестом месту на табели плеј-офа СЛС са 45 бодова, док је Радник седми са 44.
Фудбалери ОФК Београда ће у наредном колу плеј-офа СЛС гостовати Чукаричком, док ће Радник дочекати Војводину.
Сјајну утакмицу смо гледали у Новом Пазару, где је домаћи тим на крају ремизирао са Чукаричким (2:2).
Играо се 27. минут, када је Миладиновић упослио Слободана Тедића, који је сјајно реаговао и довео свој тим до предности. Делује да је после суше када се погодака тиче, Тедић сада враћа у форму. Међутим, Нови Пазар је брзо узвратио, Дритон Цамај је асистирао ка Садију, који је донео изједначење. Уследио је мирнији део меча, а нови гол смо видели тек у 82. минуту, када је Лука Ђорђевић погодио, што је гарантовало узбудљив финиш дуела у Новом Пазару. Као што је био случај у првом полувремену, тако је и сада Нови Пазар брзо стигао до изједначења. Оморегбе је у 87. минуту како се испоставило поставио коначан резултат меча.
Нови Пазар је сада на петом месту, док је Чукарички осми.