(VIDEO) GORI I NA DETELINARI Izbio požar na napuštenom objektu u Ulici Orlovića Pavla! NIJE PRVI PUT
07.05.2026.
22:21
23:35
Komentari (0)
Večeras je izbio požar na Detelinari, u kojem se zapalio napušteni objekat.
Ovaj objekat u Ulici Orloivića Pavla je, kako podseća 193, već nekoliko puta.
Na teren su izašle dve vatrogasne ekipe, a požar je brzo lokalizovan.
Srećom, nema povređenih.