(ВИДЕО) ГОРИ И НА ДЕТЕЛИНАРИ Избио пожар на напуштеном објекту у Улици Орловића Павла! НИЈЕ ПРВИ ПУТ
07.05.2026.
22:21
23:35
Коментари (0)
Вечерас је избио пожар на Детелинари, у којем се запалио напуштени објекат.
Овај објекат у Улици Орлоивића Павла је, како подсећа 193, већ неколико пута.
На терен су изашле две ватрогасне екипе, а пожар је брзо локализован.
Срећом, нема повређених.